03 Квітня 2019

Спортивний Клуб

Сьогодні спорт у різних його формах став не просто трендом, а стилем життя.

Ukrainian Alliance Група чоловіків з Українського Альянсу позує для фото.

ГО «Український Альянс» надає унікальну можливість відвідувати тренування із змішаних видів єдиноборств, самооборони та кардіотренування абсолютно безкоштовно!

Відкритті тренування та майстер-класи проводяться на базі СК «Аурум» призерами Чемпіонатів світу та України, майстрами спорту з різних видів єдиноборств.

До тренувань допускаються усі охочі, незалежно від рівня підготовки. Учасники можуть навчитись системам самооборони та азам рукопашного бою, більш підготовлені - відточити свою техніку та майстерність.

Це може стати початком твоєї професійної кар’єри, якщо ти уже займаєшся єдиноборствами. ГО «Український Альянс» є співорганізатором багатьох турнірів із змішаних видів єдиноборств, на яких ти можеш себе проявити. Також професійна ліга змішаних єдиноборств ММА PRO Ukraine є нашими партнерами. В команді багато професійних спортсменів, які завжди підкажуть та допоможуть. Відкриваються безмежні можливості, якщо ти «гориш» цією справою! Тож не потрібно бігати за абонементами, шукати тренерів та стояти у черзі до тренажерів!

З нами ти станеш здоровішим, сильнішим та впевненішим! Все що потрібно – зв’язатись із нами та прийти на перше тренування. Чекаємо саме на тебе!

###

Зворотній зв'язок

Відправте своє повідомлення, ми відповімо в найкоротщі терміни.

Зворотній зв"язок
Ukrainian Alliance Синьо-жовтий логотип Українського Альянсу.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"

Підпишіться на UA-ALLIANCE у соціальних мережах

Надсилайте свої запитання та пропозиції

Громадська організація
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"
Адреса: Україна, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, б.10
ЄДРПОУ: 41672732

Телефон: +380 63 169 96 02

Электрона адреса: ua.alliance1@gmail.com

Голова: Володимир Валерійович Юрченко

2023© | Повідомлення про обробку персональних даних