05 Квітня 2019

Розмовні курси англійської мови "SPEAKING CLUB"

Громадська організація «Український Альянс» на безоплатній основі проводить заняття в межах освітньої програми підвищення рівня розмовної англійської мови серед молоді.

Ukrainian Alliance Біло-блакитна обкладинка з золотим текстом Український Альянс.

Навчання відбувається раз на тиждень в рамках проекту «Speaking club».

Наразі заняття проходять в аудиторії Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича КНУ ім. Т. Шевченка, з керівництвом якої ми підписали Меморандум про співпрацю.

На кожному занятті обговорюються суспільно-значимі теми, які є актуальними для проектів ГО «Український Альянс».

Викладачі курсу – випускники міжнародних програм, що проживали та навчались безпосередньо в англомовному середовищі. Мають сертифікати, що засвідчують їх рівень знань (IELTS, TOEFL, CELTA).

Викладачі, готуючись до уроку, підбирають необхідну лексику та надсилають студентам для підготовки на електронну адресу чи в одному із месенджерів, де є чат Speaking Club.

Перша частина заняття - це обговорення питань та тез студентами у парах, які утворюються, виходячи із рівня володіння розмовною англійською мовою. Коли учасники адаптуються, викладачі міняють їх місцями. Це робиться для розвитку комунікативних навичок та здобуття нової лексичної та граматичної бази.

Викладачі слідкують за ходом уроку та виправляють студентів у разі припущення помилки, завжди готові підказати та пояснити незрозумілі аспекти.

Друга частина - це перегляд відеоматеріалів, прослуховування аудіофайлів та обговорення сприйнятого для закріплення матеріалу з пройденої теми. А для покращення неформальної атмосфери спілкування між учасниками викладачі дають завдання в ігровій формі.

Зареєструватись на заняття нові учасники можуть заповнивши Google-форму. Після цього куратор проекту додає їх у груповий чат в одному із месенджерів. Там і відбувається основна комунікація один з одним та з викладачами. Матеріали занять зберігаються, тому усі учасники можуть їх використовувати необмежену кількість разів та у будь-який час.

Для потенційних учасників рівень володіння мовою неважливий, головне – бажання та натхнення. До участі запрошуються всі бажаючі.

###

Зворотній зв'язок

Відправте своє повідомлення, ми відповімо в найкоротщі терміни.

Зворотній зв"язок
Ukrainian Alliance Синьо-жовтий логотип Українського Альянсу.

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"

Підпишіться на UA-ALLIANCE у соціальних мережах

Надсилайте свої запитання та пропозиції

Громадська організація
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"
Адреса: Україна, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, б.10
ЄДРПОУ: 41672732

Телефон: +380 63 169 96 02

Электрона адреса: ua.alliance1@gmail.com

Голова: Володимир Валерійович Юрченко

2023© | Повідомлення про обробку персональних даних