21 Квітня 2023

Річниця спільного військового походу України і Польщі з метою визволення окупованої російськими більшовиками України

21 квітня виповнилося 103 роки із дня укладання українсько-польського договору у Варшаві в 1920 році та початку спільного військового походу з метою визволення окупованої російськими більшовиками України.

За ініціативи ГО «Український Альянс», участі представників Сенату та науковців Республіки Польща відбулося покладання квітів до могили польських воїнів на Байковому цвинтарі, котрі загинули у боях з московськими більшовиками та вшанування загиблих Захисників України біля меморіальної Стіни Пам’яті на Михайлівській площі.

Також відбулося урочисте відкриття виставково-освітнього проєкту «Союз Білого Орла і Золотого Тризуба», що висвітлює історичну тяглість та сучасний вимір політичної та військової співпраці між Україною і Польщею в контексті російського повномасштабного вторгнення.

Дякуємо нашим польським друзям за візит, зокрема віце-спікеру @senat_rp Сенату Республіки Польща Michał Kamiński @misiek.kaminski. Окрема вдячність за сприяння та підтримку Олені Костянтинівні Кондратюк @olena__kondratiuk - заступниці спікера Верховної ради України @verkhovna_rada_of_ukraine.

###

Зворотній зв'язок

Відправте своє повідомлення, ми відповімо в найкоротщі терміни.

Зворотній зв"язок

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"

Підпишіться на UA-ALLIANCE у соціальних мережах

Надсилайте свої запитання та пропозиції

Громадська організація
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"
Адреса: Україна, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, б.10
ЄДРПОУ: 41672732

Телефон: +380 63 169 96 02

Электрона адреса: ua.alliance1@gmail.com

Голова: Володимир Валерійович Юрченко

2023© | Повідомлення про обробку персональних даних