26 Червня 2021

Лідери нового покоління

Програма «Лідери нового покоління» покликана на суспільну активізацію молоді з метою здійснення захисту своїх прав і свобод, підтримку та розвиток інноваційних ідей громадян, підвищення рівня загальнолюдських цінностей, пропагування і розповсюдження ідей духовного відродження нації, задоволення та захист їх освітньо-наукових, соціальних, політичних, економічних, творчих, вікових, духовних, національно-культурних та інших спільних інтересів та потреб, формування нової національної еліти на принципах освіченості, патріотизму, громадянської активності.

img-3

Програма направлена на:

  • розкриття основних можливостей взаємодії молоді шляхом її об’єднання та комунікації;
  • вивчення структури і роботи державних установ України і Світу та перспективи співпраці з ними через створення спільних проектів, заходів;
  • вивчення досвіду країн, які досягли найвищого рівня економічного, політичного, культурного, соціального, екологічного, медичного розвитку;
  • участь у спеціально розроблених рольових іграх і тренінгах, що розвивають, відкривають та формують «лідерські навички», дозволяють краще зрозуміти міждержавні взаємовідносини, систему взаємодії та співпраці державних та недержавних, комерційних структур, громадських організацій, ЗМІ.

Отримані знання систематизуються, проводяться порівняльні характеристики, відбувається переймання кращих традицій управління та досвіду задля подальшого застосування в побудові власного світогляду та візій, розробки стратегічних змін.

По завершенню навчання, учасники програми на базі та при підтримці ГО «Український Альянс» створюють та реалізують свої власні всеукраїнські та міжнародні проекти та програми.

img-4

img-5

###

Семінар "Практики національного будівництва в політичних суспільствах Східної Європи у ХХ столітті"

Семінар проходить в рамках наукового проекту «Імперіалізм, націоналізм, ксенофобія і толерантність у Східній Європі в ХХ-ХХІ століттях».

Міжнародний науково-освітній семінар "Посттоталітарні соціуми Центральної та Східної Європи у пошуках ідентичності"

Організаторами заходу виступили: Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Громадська організація «Український Альянс», IOS Regensburg: Institut für Ost-und Südosteuropaforschung за підтримки Представництва "Фонду Фрідріха Науманна за Свободу" в Україні та iHub.

Форум "Інформаційна війна України"

З метою акумулювання та висвітлення кращого досвіду протидії інформаційному тероризму та кібертероризму, ГО «Український Альянс" спільно із партнерами провели форум "Інформаційна війна України".

Зворотній зв'язок

Відправте своє повідомлення, ми відповімо в найкоротщі терміни.

Зворотній зв"язок
img-6

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"

Підпишіться на UA-ALLIANCE у соціальних мережах

Надсилайте свої запитання та пропозиції

Громадська організація
"УКРАЇНСЬКИЙ АЛЬЯНС"
Адреса: Україна, 01001, м.Київ, вул.Хрещатик, б.10
ЄДРПОУ: 41672732

Телефон: +380 63 169 96 02

Электрона адреса: ua.alliance1@gmail.com

Голова: Володимир Валерійович Юрченко

Політика конфіденційності

Правила використання

2023© | Повідомлення про обробку персональних даних